категорії: афіша події

Презентація книжки Галини Вдовиченко «Тамдевін»

теґи: Галина Вдовиченко, книгарня "Є"
Початок: 4.09.2009 18:30
Місце: книгарня "Є"
Адреса: Київ, вул. Лисенка,3
Предмет події: Презентація книжки Кількість відвідувачів: 0

Книгарня «Є»,
конкурс «Коронація слова»
та видавництво «Нора-Друк» запрошують Вас
на святкування Дня народження книжки Галини Вдовиченко, яке відбудеться 4 вересня.
Початок – о 18.30.

У цей день побачить світ роман Галини Вдовиченко «Тамдевін» («Замок Гербуртів») -  переможець конкурсу «Коронація слова-2009». Привітати новонароджену прийдуть: «хрещені батьки» – ініціатор та засновник конкурсу «Коронація слова»,  голова правління компанії Крафт Фудз Україна Юрій Логуш, натхненниця конкурсу, голова фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш; «сестричка» – письменнниця, Ірен Роздобудько; прямо з гастролей прибуде «близький родич» Андрій Курков, а також друзі та знайомі.
Інформація про автора
Письменниця народилась на півночі Росії, на Кольському півострові. Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Живе у Львові, працює заступником головного редактора щоденної газети «Високий Замок». У вересні 2008 року вийшов дебютний роман Галини Вдовиченко «Пів’яблука».
Про роман
Дія роману відбувається у Карпатах неподалік від замку Гербуртів. Успішна українська художниця Анна, яка зробила кар’єру в Росії, їде у відпустку на запрошення колишньої однокурсниці у віддалене село поблизу старовинного замку, де можна легко загубитися у часі та просторі. У цей же час у дикому урочищі Карпат проводить дослідження науковець-етолог Юрій. Він вивчає поведінку вовків у природному середовищі. Для цього він взяв під опіку трьох новонароджених вовченят, які втратили батьків. Людина і вовки в цій «зграї» живуть за вовчими законами, які іноді виглядають більш досконалими, ніж ті, за якими живуть люди. Несподівана зустріч з художницею докорінно змінює життя і дослідника, і вовчої зграї.

  • **
  • Адреса книгарні «Є»:
    вул. Лисенка, 3 (ст. м. «Золоті Ворота»).

Запрошуємо всіх зацікавлених

 
Я був там